Zespół

Kamila Becker

Kamila Becker

Kamila Becker

Psychoterapeutka

Prowadzi psychoterapię indywidualną psychodynamiczną oraz ISTDP.

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej Stowarzyszenia Intra. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne pracy z pacjentami. Ukończyła 5-letnie, całościowe szkolenie Psychoterapii Integracyjnej INTRA oraz Zaawansowaną Szkołę Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji i Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego HUMANI.  Aktualnie uczestniczy w 3 – letnim szkoleniu Core Training ISTDP prowadzonym przez Instytut ISTDP. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  

Odbyła liczne staże kliniczne między innymi w Klinice Dzieci i Młodzieży oraz na Oddziale Dziennym dla osób z zaburzeniami afektywnymi Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz staż w zakresie terapii par i rodzin w Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym Kontrakt.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała podczas pracy w Specjalistycznej Poradni OPTA, Stowarzyszeniu OPTA, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Klinice Psychiatryczno-Psychoterapeutycznej PsychoMedic, Warszawskim Instytucie Psychoterapii oraz w Fundacji C.E.L.

W psychoterapii osób dorosłych specjalizuje się w pomocy osobom przeżywającym kryzysy życiowe, doświadczających trudności w relacjach z ważnymi osobami, chcących się przyjrzeć swojemu życiu, cierpiących z powodu obniżonego nastroju, lęku, zagubienia oraz dla tych, którzy chcą odnaleźć, wyznaczyć sobie sens i cel w życiu.

Prowadzi konsultacje wychowawcze dla rodziców.  W konsultacjach i pracy psychoedukacyjnej rodzice wzmacniają swoje kompetencje wychowawcze. Poprzez uczestnictwo w spotkaniach rodzice mogą poszukać przyczyn trudności dziecka, rozwiązań dla aktualnej sytuacji rodzinnej oraz wzmocnić potencjał i samoocenę swojego dziecka.

Stale uczestniczy w konferencjach i szkoleniach. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Umów się na wizytę