Zespół

Marta Mizera

Marta Mizera

Marta Mizera

Psycholog, psychoterapeutka

Prowadzi psychoterapię indywidualną psychodynamiczną i ISTDP oraz grupową.

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji (program rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Doświadczenie zdobywała w Centrum Praw Kobiet, gdzie pomagała kobietom doświadczającymi przemocy, pracowała jako terapeutka na Psychiatrycznym Oddziale Dziennym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza oraz w prywatnych ośrodkach psychoterapii w Warszawie.

Obecnie szkoli się w Szkole Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji oraz uczestniczy w 3-letnim specjalistycznym szkoleniu Core Training z podejścia ISTDP w Instytucie ISTDP w Warszawie.

Na swoim blogu i w mediach społecznościowych dzieli się wiedzą psychologiczną. Jest autorką kursów i warsztatów online. Więcej informacji: www.martamizera.pl

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umów się na wizytę