Zespół

Robert Kleśny

Robert Kleśny

Robert Kleśny

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną psychodynamiczną oraz ISTDP.

Psycholog, psychoterapeuta. Uczestnik 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Psychoterapii Grupowej Laboratorium Psychoedukacji (aktualnie na 4 roku). Jest uczestnikiem 3 letniego szkolenia w nurcie ISTDP – Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie kliniczne i psychoterapeutyczne zdobywał m.in w Oddziale dziennym Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w całodobowym Szpitalnym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, oraz w trakcie pracy w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla osób z doświadczeniem psychozy Szpitala Wolskiego. Był wolontariuszem w telefonie zaufania dla dorosłych w kryzysie psychicznym 116123 oraz Stowarzyszeniu QZmianom gdzie prowadził psychoterapię dorosłych.

Pracuje indywidualnie z osobami, które borykają się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami osobowości, prowadzi również psychoterapię grupową. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów.

 

Umów się na wizytę